תקשורת שיווקית

תקשורת שיווקית - השלם עולה על סך חלקיו

לפעמים, אנחנו זקוקים למישהו שיראה את התמונה הגדולה, שינצח על כל הקונצרט השיווקי שלנו. לא רק יחסי ציבור, לא רק קידום מכירות, לא רק סושיאל או שיתופי פעולה.

תקשורת שיווקית (מרקום) זו הדרך שלנו לבנות עבורכם תמהיל שיווקי מלא ואפקטיבי, תוכנית מקיפה הכוללת את כל מה שנכון על מנת לקדם את העסק שלכם.

עסק הוא ענין מורכב, זהו סוד גלוי.

לא פעם נדרשת יכולת לבנות עבורו תוכנית אסטרטגית בהתאם, תמהיל של מגוון פעילויות שיווקיות שונות במטרה לייצר נוכחות, לבסס מותג, לחבר את קהל היעד הנכון. לקדם את העסק למקום המדויק לו.

את כל הטוב הזה, ניתן לומר במילה אחת – מרקום.

אם בכל זאת נתעקש על כמה מילים, מרקום הוא שילוב של מגוון רחב של פעילויות שיווקיות ותקשורתיות: פרסום וקידום, מיתוג, תקשורת פנים ארגונית, יחסי ציבור, קשרי משקיעים, חסויות, ייזום והפקת אירועים, כנסים ותערוכות, שיתופי פעולה, מצגות, ניהול נוכחות באינטרנט ובדיגיטל, הפקות דפוס, צילומים ועוד ועוד .

הרשימה היא ארוכה וכמעט אין סופית, בהתאם ליצירתיות שלנו.

ב-VIPR יש לנו יכולת לתפור עבורכם את חליפת תקשורת שיווקית מדויקת, בהתאם לצורך שלכם, לתקציב ולמטרות. השילוב בין הניסיון המקצועי שלנו לבין שפע פלטפורמות הוא שילוב מנצח עבורכם.

נשמח להיות לכם ה-One Stop Shop עבור כל הצרכים השיווקיים שלכם. ליזום, לנהל ולבצע פעילות תקשורת שיווקית אפקטיבית, ליצירת נוכחות עסקית משמעותית.

מוזמנים להכנס למסלולי VIPR ולמידע נוסף על שרות ועלויות

לא, אנחנו לא רק משרד יחסי הציבור שלכם,
אנחנו השותפים האסטרטגים שלכם. משיגים יעדים, מגבירים חשיפה, משנים תדמית. והרבה יותר. בואו נדבר

מה אומרים עלינו?

מה היתרון העסקי שלכם?

תנו לנו לגלות אותו, לארוז אותו, להבליט
אותו ולחשוף אותו בתקשורת. בואו נדבר

דילוג לתוכן