מיתוג תקשורתי

מאחורי כל מותג מצליח עומד סיפור שנרצה לשמוע. מה הסיפור שלכם? תנו לנו לשמוע אותו, או לייצר אותו, לדייק אותו ולהשמיע אותו בערוצים הנכונים בזמן הנכון. נשמע מורכב? עבורנו, זה בכלל לא סיפור.

יחסי ציבור טובים יודעים לייצר חיבורים מעולים. חיבור בין העסק שלך לסיפור המותג שלו, חיבור בין סיפור המותג שלך ללקוחות הרלוונטיים עבורך, חיבור בינך לבין התקשורת בתמהיל מתוכנן, מדויק ואפקטיבי.

יש לנו הזדמנות אחת לרושם ראשוני, זה כבר סוד גלוי וידוע. יש ללקוחות גם הרבה מבחר והצפה, והרבה חלופות לצורך שלהם.

אז למה אתם? כי הסיפור שלכם הופיע בערוצים הנכונים, בתזמון רלוונטי וחם, והוגש בצורה כזו שהלקוחות שלכם רצו לשמוע, לראות ולקרוא.

בשתי מילים – מיתוג תקשורתי.
במילה אחת – תכנון במשרד אחד – VIPR.

יש לנו את הקשרים הנכונים עם ערוצי התקשורת הנכונים – אבל זה לא מספיק. יש לנו גם את הניסיון הדרוש, ותק של 20 שנה. זה מרשים, אבל לא די בכך. מה שחשוב הוא שיש לנו את ההבנה, את היצירתיות, ואת הכלים והיכולת לנווט בחוכמה בין כל אמצעי התקשורת הרלוונטיים עבורכם.

לתפוס את תשומת ליבם של הלקוחות שלכם ולמנף את החשיפה שיצרנו עבורכם לתוצאות אפקטיביות בשטח. 

ב- VIPR פועל צוות מיומן, שצמח עם השינויים המתחוללים במדיה, מכיר היטב את צרכיה המשתנים ויודע לכוון במדויק למטרות של הלקוחות שלכם.

למנף את אותה הזדמנות חד פעמית לרושם ראשוני.

מוזמנים להכנס למסלולי VIPR ולמידע נוסף על שרות ועלויות

ההזדמנויות קיימות בכל מקום. אנו מאמינים גדולים בשיתופי פעולה, קידום הדדי ומשותף שעולה על סך חלקיו. לעשות חיבורים עושה לנו טוב בלב, ולכם טוב בעסק. בואו נדבר

מה אומרים עלינו?

מה היתרון העסקי שלכם?

תנו לנו לגלות אותו, לארוז אותו, להבליט
אותו ולחשוף אותו בתקשורת. בואו נדבר

דילוג לתוכן