מתודולוגיהמשרדנו פועל על פי מודל עסקי מוכח למינוף עסקים בתקשורת, המתפרס על  12 חודשי עבודה. המודל שתוצאותיו ניתנות למדידה כבר בשלבים מוקדמים של העבודה המשותפת,  מושתת על שלושת הממ"ים: מיפוי, מיצוב ומינוף והוא מאפשר לנו לתפור עבורכם את החליפה העסקית-תקשורתית ההולמת את מידותיכם. הינה בקצרה על התנהלותנו בשלושת השלבים:

שלב א: מיפוי
בשלב הזה אנו עורכים תחקיר מקיף ויסודי בשני ערוצים: העסק שלכם והמתחרים שלכם. באשר לעסק שלכם, נערוך היכרות עם אנשי הצוות , נלמד על השירותים וסל המוצרים שלכם באופן מעמיק. נחקור את תדמית העסק - כפי שהיא נתפסת הן בעיני לקוחותיכם והן בעיני עיתונאים הרלוונטיים עבור המותג שלכם, (לצורך כך נערוך גם בקרת מדיה, MEDIA AUDIT, באמצעות סקרים בקרב עיתונאים).
באשר למתחרים שלכם - נלמד על השחקנים הבולטים בזירה העסקית; באלו אמצעים הם משווקים את עצמם, מהן החולשות והחוזקות שלהם ומהם היתרונות הבולטים  שלכם על פניהם.
מטרת השלב הראשון : מיפוי העסק שלכם ובידולו מאחרים, הגדרת הצרכים שלכם וגיבוש תפיסה עסקית שתביא למינוף ולהצלחת המותג.

שלב ב: מיצוב
בשלב הזה נתמקד בפיתוח המוניטין שלכם כמותג, בהתאם לחזון העסקי שעומד מאחוריו. נגבש אסטרטגיה תקשורתית, נקבע מסרים למיצוב אופטימלי תוך התאמתם לקהל ממוקד.  
זה גם הזמן שבו ניצור יחד שפה תקשורתית אחידה שתשלוט בכל ערוצי הפרסום, החל מפליירים ודפי פרסום, דרך אתר הבית וניהול הדף העסקי בפייסבוק  ועד למסרים שיועברו לערוצי התקשורת הרלוונטית.  

שלב ג: מינוף
לאחר שבנינו תשתית איתנה ואיכותית של מיפוי ומיצוב העסק, הגיע השלב להגביר ולמנף את הנוכחות העסקית שלכם בתקשורת. כאן עיקר תפקידינו בייזום אייטמים ובהפצתם במדיה.  במילים אחרות: אתם תמשיכו לעשות את הדברים הטובים שאתם עושים, ואנחנו נדאג ליידע בכך את אמצעי התקשורת.  כך גם נוציא את הסיפורים שמאחורי המותג וניזום ידיעות תקשורתיות שמעצימות ומחזקות את הארגון בתודעה הציבורית. התנהלותנו בייזום ובהפצת אייטמים מחייבת אותנו כאנשי מקצוע להיות עם יד על הדופק ולנהוג באחריות ובזהירות רבה; לברור היטב את המידע שיוצא החוצה, לדייק בפרטיו, לקבוע את התזמון הנכון לפרסומו ולבחור את הגורם התקשורתי שאליו יועברו החומרים. זו הדרך שבה אנו מאמינים (וכך גם הוכיח ניסיון רב שנים של משרדינו), והיעילה ביותר להשגת חשיפה איכותית ורלוונטית ללקוח, כזו שמגיעה לכותרות ומשתלבת בסדר היום הציבורי. כחלק ממהלך אסטרטגי לקידום העסק שלכם, נדאג במקביל לייצר עבורכם מעורבות בקהילה וניזום שתפי"ם אסטרטגיים, שלהם זיקה לעולמות התוכן שלכם.  


 

יחסי ציבור לאנשים חושבים
054-5391801
iris@vipr.co.il