למה אנחנו?כי אצלנו תקבלו שירות VIP  מצוות מקצועי, יצירתי ומיומן מעולם התקשורת והפרסום וכן גם מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה מתחומי הבריאות והפנאי. כולנו יחד נעמוד לצדכם למינוף פעילותכם העסקית ולשיפור תדמיתכם.

אנו שומרים על הדופק, מעודכנים ושולטים בערוצי התקשורת מגוונים ומתפתחים כל הזמן. קצב ההשתנות המהיר של המדיה הדיגיטלית (כדוגמת פייסבוק,  אינסטגרם, טוויטר, בלוגים, סמרטפונים)  מציב אתגר לא פשוט בפני אנשי יחסי הציבור, שמוצאים עצמם לא פעם חסרי אונים מול טכנולוגיה חדשנית ומנוכרת. VIPR בולט בסגנונו הדינמי והמעודכן, השולט בכל ערוצי התקשורת. אותנו קשה להפתיע בטכנולוגיה שאיינו מכירים והלקוח לעולם לא נותר מאחור.

נייצר חדשות ועניין סביבכם. בעוד שבמשרדי יח"צ רבים, מקובל לדברר חידושים שהלקוח עצמו מייצר, אצלנו - החיים שלכם יהיו קלים יותר.  הצוות הקריאטיבי שלנו יספק עבורכם רעיונות, ייצור חדשות ועניין במדיה. התוצאה : הגברת החשיפה תוך בקרה קפדנית על התכנים המופצים.

נבדל ונבליט. בעידן שבו קיימת אינפלציה בערוצי תקשורת ובמידע פרסומי המופץ מטעם חברות שונות, וביניהם המתחרים שלכם, אנו נבדל את חברתכם, נבליט את יתרונותיכם ונשמיע את קולכם הייחודי.

נערב אתכם בכל תהליך העבודה עם התקשורת. שקיפות כבר אמרנו? כל ההצעות לאמצעי התקשורת, הגורמים אליהם פנינו,  המעקב (פולו-אפ), התגובות שקיבלנו, על הכל תקבלו מאיתנו דו"ח מפורט ועדכני.

נתפור עבורכם חליפה המתאימה למידותיכם. לאחר שנלמד את הדינמיקה בחברתכם, נכיר את אופי לקוחותיכם, מתחריכם, נגדיר את קהל היעד שלכם, נוכל להתאים עבורכם חליפה המתאימה למידותיכם. נבנה עבורכם אסטרטגיה שתמקסם את החשיפה לקהל מפולח וממוקד, בהתאם למטרות שהצבנו יחדיו ולטווח הזמן שנקבע. וכן, אם אתם כבר שואלים, החליפה החדשה תותאם גם לכיס שלכם.

נגן עליכם בעתות משבר. איש לא יודע מתי תנחת המכה בעסק שלו. אתם יכולים לנהל את עסקכם ביושר ובנאמנות, אך די במעידה של אחד העובדים, פגם בייצור, אסון במבנה שבו העסק שלכם ממוקם או כל דבר אחר הקשור לפעילותכם העסקית, כדי לפגוע במוניטין שלכם ולהרחיק ממכם את הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים. תפקידנו לשמור על האינטרסים שלכם ולהתנהל במצבים מסויימים כמו עורכי דין מנוסים. נלווה אתכם צעד אחר צעד, נבנה יחדיו אסטרטגיה שתסייע לכם להילחץ מהמצב הקשה אליו נקלעתם על הצד הטוב ביותר, נחזק את תדמיתכם ואת האמון שהציבור רוחש לכם.

נספק לכם שירותי תוכן איכותי. כתיבת תוכן עשויה לחולל נפלאות לכל אתר אינטרנט  באשר הוא, ולמצות את מלוא הפוטנציאל העסקי הגלום בו, בתנאי שמקפידים על מספר כללים: כתיבה פשוטה, ברורה, המעוררת עניין וסקרנות; פניה ממוקדת לקהל היעד וכתיבה בשפתו. העברת מסרים המניעים את הגולש לפעולה. שימוש מושכל במילות מפתח חיוניות ויצירת חווית קריאה.

ב- VIPR עובדים בשיתוף פעולה עם עיתונאים מקצועיים, המספקים שירותי כתיבה בכל תחום ולכל ערוץ: כתבות לעיתונות הכתובה, הקמת בלוגים ותחזוקם, כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, ניוזלייטר, חומרי הסברה ועוד.


 

יחסי ציבור לאנשים חושבים
054-5391801
iris@vipr.co.il